Privatumo politika

Kaip ir dauguma interneto svetainių, I+D Energias Lietuva svetainė renka duomenis apie www.idenergias.lt lankytojus. Tai padeda I+D Energias Lietuva suprasti, kiek naudinga yra mūsų interneto svetainė, ir kaip ją tobulinti ateityje.


Rinkdama duomenis interneto svetainėje, I+D Energias Lietuva visada vadovaujasi šia Privatumo politika, kurioje rasite išsamią informaciją apie tai, kokius duomenis I+D Energias Lietuva renka, kaip šiuos duomenis naudoja, ir kas turi prieigą prie šių duomenų.


Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir I+D Energias Lietuva užtikrina galimybę jomis pasinaudoti. I+D Energias Lietuva svarbu sudaryti Jums sąlygas naudotis savo teisėmis, tad toliau rasite informaciją, kaip tai galite padaryti.


Skirkite laiko perskaityti šią politiką ir, jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų dėl šios politikos, susisiekite su I+D Energias Lietuva.

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojai yra I+D Energias, I+D Energias Lietuva (UAB Saulės elektrinių inžinerija ir ranga) bei I+D Energias atstovybės kitose šalyse, kurių kontraktus rasite https://www.idenergias.com/delegaciones.


Atitinkamos I+D Energias atstovybių pareigos ir santykiai Jūsų atžvilgiu yra apibrėžti jų tarpusavio susitarime. Su I+D Energias duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti elektroniniu paštu: lietuva@idenergias.com.

Kokius duomenis renka I+D Energias Lietuva ir kaip juos naudoja

Interneto svetainės lankomumo statistika

I+D Energias Lietuva nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl I+D Energias Lietuva būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys.


I+D Energias Lietuva renka šią informaciją naudodama automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia I+D Energias Lietuva užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine.


Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800


Būdama verslo įmone, I+D Energias Lietuva naudoja šiuos duomenis turėdama teisėtą interesą geriau suprasti savo klientų poreikius ir pageidavimus tam, kad galėtų geriau teikti paslaugas bei padaryti publikuojamą informaciją labiau prieinama.


Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.


Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama I+D Energias Lietuva interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.


Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra I+D Energias Lietuva teisėtas interesas užtikrinti I+D Energias Lietuva interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.


Kaip I+D Energias Lietuva naudoja slapukus?

I+D Energias Lietuva naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.


Kiti slapukai leidžia I+D Energias Lietuva stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – I+D Energias Lietuva šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.


Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.


Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra I+D Energias Lietuva teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.


Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Profiliavimas

I+D Energias Lietuva gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau I+D Energias Lietuva nesukuria individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prieigą prie statistinių duomenų apie I+D Energias Lietuva lankytojus turi I+D Energias Lietuva darbuotojai, dirbantys I+D Energias Lietuva rinkodaros ir IT padaliniuose, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.


Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti I+D Energias Lietuva partneriai, kurie teikia I+D Energias Lietuva interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba I+D Energias Lietuva svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.


„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia: https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

Kiek ilgai I+D Energias Lietuva išsaugo duomenis

I+D Energias Lietuva naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų.


Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su I+D Energias Lietuva el. paštu lietuva@idenergias.com, galite pasinaudoti savo teise:

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.


Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.


Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, I+D Energias Lietuva išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su I+D Energias Lietuva.


Galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080